Vihatuba

Oled kogenud kunagi, et viha on nii suur, et nutt tuleb peale?. Või oled visanud peale ebamugavat kõne telefoni kaugele? Või öelnud vihahoos kellelegi halvasti?
Väga vähestel on olnud õnn kasvada peres, kus tunnetest rääkimine on tavapärane. Või kus tugevad tunded on lubatud ja aktsepteeritud. Väga vähesed meist oskavad oma tundeid teadlikult märgata ja neid juhtida. Enamasti ei ole meil ka tunnete sõnavara - oskame öelda, et oleme vihased, kuid äkki oleme hoopis pettunud, solvunud, üksildased, ahastuses, väsinud, ebamugavuses .... Kõigi nende tunnete mitte märkamine, neist mitte välja tegemine enda sees, viivad lõpuks suure ja hoomamatu vihani.  

Oleme sisse seadnud oma keskuses vihatoa - ruumi, kus on võimalik viha endast välja elada. Tahad puruks peksta telekat, printerit, WC potti või hoopis loopida kruuse ja taldrikuid? 

Meie vihatuppa ei saa tulla lihtsalt laamendama. See on juhitud protsess, kus klienti toetab terapeut. Kohtumisel räägime esmalt, mis on see, mis  kliendis viha tekitab ning olles seostanud kliendi tugeva tunde protsessiga teie sees, saate selle välja elada vihatoas. Kohtumine lõpeb samuti vestlusega ning vajadusel ja sobivusel vibroakustilise teraapia seansiga. 
 
Vihatuba saab külastada individuaalselt. Erandjuhtudel, kui see on põhjendatud, ka mitmekesi (nt ühe pere lapsed, vanemad vms). 

1 korra maksumus: 50EUR. Kohtumise pikkus 90 minutit (Sisaldab vibroakustilise teraapia seanssi)
1 korra maksumus: 30EUR. Kohtumise pikkus 45 minutit  
Detsembrikuus 10% soodustus (hind 45.-/27.-)

Registreerimine: saada e-kiri siiri@ojaveere.ee